اخبار

  

هم دانشگاهیان گرامی

با سلام و تبریک فرا رسیدن سال نو

با هدف به کارگیری دانش و تجربیات اساتید و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف برای بررسی چالش های کلان کشور، انجمن فارغ التحصیلان در نظر دارد دومین کنفرانس فارغ التحصیلان شریف را با مشارکت دانشگاه در پنجم و ششم خرداد ماه ۱۳۹۵ برگزار نماید. اولين كنفرانس سراسري فارغ‌التحصيلان شريف در مهرماه ۱۳۹۳ در قالب سخنرانی و میزگرد با مشاركت صدها نفر از هم‌دانشگاهيان داخل و خارج كشور در محل دانشگاه برگزار شد. با توجه به موفقيت تجربه اول، بستر لازم براي برگزاري كنفرانس‌هاي بعدي در چارچوب برنامه‌هاي انجمن فراهم شده است.برگزاری دومين كنفرانس فارغ التحصيلان نيز هم زمان با جشن گراميداشت پنجاهمين سال در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۵ و ۶ خرداد ماه ۱۳۹۵ برنامه ریزی شده است.

اهداف این كنفرانس که در آن دانش آموختگان همه سالها در کلیه رشته ها و مقاطع تحصیلی دانشگاه و نیز دانشجویان و اساتید گذشته و حال دانشگاه حضور و مشارکت خواهند داشت عبارت است از:

  • تجدید و گسترش پیوندهای فرهنگی، علمی و حرفه­ای فارغ­التحصیلان شریف در داخل و خارج کشور با همدیگر و با دانشگاه
  • هم اندیشی و مبادله تجربیات در زمینه مسایل ایران در حوزه های اجتماعی، فرهنگی، علمی، صنعتی، مدیریتی و اقتصادی
  • تبادل نظر و انتقال اطلاعات در زمینه پیشرفت های علمی و صنعتی در سطح جهانی

در این راستا برای دومین کنفرانس فارغ التحصیلان شریف محورهای زیر در نظر گرفته شده است:

  • دست آوردهای فارغ التحصیلان
  • دانشگاه شريف، وضعيت موجود و نگاهي به آينده
  • توسعه پايدار و محيط زيست
  • چالش هاي پسا تحريم

سایر اطلاعات مرتبط در وبگاه کنفرانس به نشانی conf.alumsharif.org اطلاع رسانی میشود و علاقمندان میتوانند نظرات و پیشنهادات خود را از طریق وبگاه و یا پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با برگزارکنندگان کنفرانس در میان بگذارند.

با توجه به مراتب فوق از کلیه اساتید ارجمند و فارغ التحصیلان عزیز صمیمانه دعوت میشود با حضور و شرکت در این کنفرانس انجمن را در برگزاری وزین و پربار کنفرانس در راستای تحقق اهداف آن یاری نمایند.

 

                                                                                                           با تشکر و احترام

هیات برگزاری کنفرانس فارغ التحصیلان شریف